1% dla Szczepu Halny

1% dla Szczepu Halny

Drogi Rodzicu/Przyjacielu Szczepu!

7 Krakowski Szczep „Halny” od 25 lat wychowuje i uczy kolejne pokolenia młodych harcerzy. W naszych 6 jednostkach organizacyjnych działa ponad 100 czynnych zuchów, harcerzy i instruktorów. Biorą oni udział w: zbiórkach, biwakach, wycieczkach, rajdach
i obozach, na których bawią się, uczą i pracują. Wszyscy instruktorzy naszego szczepu są wolontariuszami. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą do rodziców i zarazem przyjaciół harcerstwa o przekazanie nam symbolicznego 1 % podatku.

Jak przekazać 1% podatku dla Związku Harcerstwa Polskiego?

  • Krok 1: Wybór organizacji pożytku publicznego. Związek Harcerstwa Polskiego znajduje się na liście organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego i z tego tytułu ma prawo otrzymywać 1% podatku pochodowego.
  • Krok 2: Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w rubryce zatytułowanej „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisujemy:
  1. numer KRS – 0000273492
  2. wyliczoną kwotę 1 procenta podatku
  3. cel szczegółowy – HUFIEC KRAKÓW – NOWA HUTA, SZCZEP HALNY

Otrzymane środki z 1% pomogą w pełni podjąć zadania programowe oraz statutowe, które wzbogacają rozwój harcerzy. Środki z tej akcji chcemy wykorzystać na dalsze działania środowiska m.in.: wzbogacenie programu dla uczestników, organizację śródrocznych imprez harcerskich, organizację wyjazdów i letniego obozu, a także na tworzenie warunków wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych.

BARDZO DZIĘKUJEMY za dotychczasowe wsparcie i będziemy wdzięczni za każdy, mały gest podarowany na działalność Szczepu Halny! Ta pomoc znaczy dla nas bardzo dużo.

 

CZUWAJ!

Instruktorzy 7 Krakowskiego Szczepu „Halny”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *